Написать нам

Друзі, допомогти дуже просто! І зараз для цього слушний час!

Головна / Новини / Друзі, допомогти дуже просто! І зараз для цього слушний час!
 

Майже у всіх з команди ICG є домашні улюбленці. У нас є котики Бася, Кобі, Шкет, Бенджамін, Люся, Шарон. У нас є песики Паштет та Шелдон. Але ми хочемо познайомити вас з підопічними нашої компанії, про яких ми піклуємось всі разом.

Знайомтесь, наші корпоративні улюбленці!

Компанії ICG пощастило взяти під опіку найкращих собачок в притулку «Сіріус» – Маняшу і Біляша. Маняша – дівчинка пісочного кольору, сором`язлива, спокійна, але дуже привітна! Їй 5 років і за своє не надто довге життя вона вже пережила один щасливий порятунок: кілька років тому її ледь не отруїли догхантери, але тварину врятували волонтери.

А Біляш (біленький хлопчик) в притулку з самого малечку (тварині 10 років, за собачими мірками він майже дідусь). Ми робимо все можливе, щоб і він відчув себе хоч на деякий час чиїмсь улюбленцем.

Для чого ми це все вам розповідаємо? Тому що допомогти просто і взяти під опіку тварину в рамках програми «Корпоративний вольєр» може кожна компанія чи навіть фізична особа! Це не потребує неймовірних ресурсів чи прірви часу, але рятує життя одній, двом, або і більше тваринам.

Як допомогти: на сайті притулку необхідно заповнити форму, вона доступна за посиланням: http://dogcat.com.ua/ua/page/korporativnij-voler. Зробивши це, ви дуже скоро познайомитесь зі своїми «корпоративними» улюбленцями! Нехай у вас вони будуть такими ж милими і гарненькими, як наші!

З повагою, команда ICG!

Comments(0)

Leave a Comment