Написать нам

Офіційно: PNB-банк визнано неплатоспроможним

Головна / Новини / Офіційно: PNB-банк визнано неплатоспроможним
 

Ризький міський суд Відземського передмістя визнав банк PNB неплатоспроможним – про це повідомили в Комісії з ринку фінансів і капіталу.

Власне, Комісія і звернулася до суду з проханням визнати банк неплатоспроможним. Це було зроблено у відповідь на рішення Європейського центробанку вважати PNB фінансовою установою, у яка має або в майбутньому може мати фінансові труднощі. Одночасно комісія попросила призначити адміністратором неплатоспроможності банку Віго Крастіньша.

В той же час керівництво PNB банку заявило, що не згодне з регулятором в тому, що через фінансові труднощі банк має закритися та навіть звернулося в прокуратуру. Сума, необхідна, щоб в очах комісії стабілізувати ситуацію, складає 146 млн. євро, і ці зобов’язання банк міг би виконати – заявляло керівництво.

Як повідомляє КРФК – 99,2% клієнтів отримають всі кошти з рахунків в PNB Банку в повному обсязі, так як вони покриваються фондом гарантування вкладів. Доля грошей тих, чиї залишки по рахунку перевищували суму гарантованих виплат, поки невідома, порядок виплат великих сум поки не опублікований.

Comments(0)

Leave a Comment